בילוי אש: על מסעדות שיפודים בתל אביב

פעם, הרבה לפני שישראל הפכה למעצמת הסושי ומאכלי הגורמה, שיאו של הבילוי הכי טוב בעיר הסתכם במילה אחת: סיחים (או בשתי מילים: על האש). בימים שבהם הנפנוף היה הספורט הלאומי הבלתי מעורער, היינו מציינים אירועים משפחתיים בשיפודיות אותנטיות. פותחים שולחן, מנגבים חומוס – ומחסלים מגשים של סיחים.

מי שעדיין נזכר בערגה בחוויה של השיפודיה, ממש כמו פעם, יכול לתת קפיצה לשיפודי סמי ובניו. אז נכון שמסעדות שיפודים בתל אביב יש בשפע, אך המוסד הקולינארי הוותיק שהחל את דרכו בשכונת התקווה, יודע בדיוק מה אתם אוהבים מזה שלושה עשורים.

השיפודיה האותנטית מקבלת כל אורח בזרועות פתוחות. עם הגעתו נפרס על שולחנו מרבד צבעוני של סלטי הבית הריחניים – מהחומוס הקטיפתי שמנגבים עם לאפה לוהטת ועד סלט הפלפלים הקלויים. אחרי מופע החימום שפותח את התיאבון, מגיע כוח האש: בשרים על האש – מכל הסוגים וכל המינים.
לצד מגוון עצום של שיפודים נוטפי עסיס, כיאה למסעדת שווארמה ברמת גן, שיפודי סמי ובניו מכינים בנוסף למבחר המרשים של השיפודים שווארמה אגדית. במסעדה עושים גם משלוחי שווארמה המגיעים עד לפתח ביתו או משרדו של הסועד הרעב. בין אם אתם מחפשים שווארמה ברמת גן או מסעדת שיפודים בתל אביב – שיפודי סמי ובניו הוא בית חם המאפשר לכם להתענג על הנאות הבשרים. ממש כמו פעם… בזכות רוחב הלב, האווירה החמה, הסלטים המרעננים והשיפודים. איזה שיפודים!

הבשרים של סמי ובניו נבחרים בקפידה ומועשרים בתיבול מיוחד, שמעניק להם ארומה משגעת. גם לטעם של השווארמה קשה להישאר אדישים – בזכות הצלייה האחידה, החיתוך המדויק, התיבול הנכון והעסיסיות הממכרת. לא בכדי יודעי דבר מוכנים להישבע ששווארמה ברמת גן אוכלים רק בשיפודי סמי ובניו. שווה להגיע, או לעשות משלוחי שווארמה מתי שאין באפשרותכם להופיע…