שווארמה-ברמת-גן

גלגל ענק: כל הסיבות להתמכר לשווארמה ברמת גן

היא עסיסית, חמה ונוטפת שומן – קבלו בתשואות סוערות את השווארמה במלוא תפארתה.
כבודם של מאכלי הגורמה במקומם מונח. אבל בינינו, קשה לחשוב על מנה ישראלית כל כך מפתה כמו השווארמה. העסיסיות והתיבול של הבשר, הטחינה שנוזלת מעל הפיתה – שמתחסלת במהירות הבזק. אז מהו סוד הקסם של שווארמה טובה?

לכאורה הכנת שווארמה היא לא ביג דיל: לוקחים בשר בקר או כבש, מוסיפים שומן ותיבול, צולים על הגריל ומכניסים לפיתה. בפועל כל מי שטעם בחייו שווארמה יודע שממש כמו הכנת נתח בשר משובח – מדובר במיומנות שרק מעטים יודעים איך להפוך למנה חלומית באמת. אז איך בוחרים שווארמה ברמת גן?
מסעדות שיפודים בתל אביב והסביבה יש בשפע, אך לא הרבה יכולות להתגאות בשלושה עשורים של פעילות כמו מסעדת שיפודי סמי ובניו. סוד הקסם הוא בתיבול המיוחד שמפזר סמי על בשר השווארמה – ומעניק לו את טעמו הממכר. ההנאה מהשווארמה המיתולוגית של שיפודי סמי ובניו עטופה בפיתה או לאפה בשרנית, אליה תוכלו להכניס לפי טעמכם את סלטי הבית המגרים.

האווירה במסעדה הביתית מזמינה – אך מי אמר שכדי ליהנות ממנת שווארמה ברמת גן חייבים לצאת מהבית או המשרד? מסעדת שיפודי סמי ובניו עושה משלוחי שווארמה המאפשרים לכם ליהנות מהטעם האהוב בלי לקום מהכיסא. מצוין עבור אנשים שמזמינים ארוחות צהריים ממסעדות שיפודים בתל אביב ורמת גן, או עבור כל סועד שרוצה ליהנות ממנה גדושה של שווארמה עסיסית בלי לעזוב את המזגן.
השווארמה עשתה לכם תיאבון? שיפודי סמי ובניו מזמינים אתכם לפתוח שולחן וליהנות מארוחה כיד המלך – שמתחילה בסלטי הבית הטריים ונמשכת עם שיפודים עסיסיים מכל הסוגים. כל מה שצריך הוא לבחור, לבלוס – ובסיום הארוחה לפתוח כפתור…